SZKOŁA BLUESAPaweł Stefan
SZKOŁA BLUESA

Spektakl zrealizowany w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych
PO GODZINACH

Szkoła bluesa to muzyczny miraż spektaklu z historią polskiego bluesa w tle. Grupa kolegów (niekoniecznie rówieśników) zakłada zespół, w którym próbują tworzyć swoją muzykę. Niestety – jak się okazuje – poprzez natłok obowiązków, niezgodność charakterów członków zespołów, jak i bezlitosną prozę życia, zespół zmuszony jest do grania coverów.

Muzycy, których dzieli w metryce kilka dziesięcioleci, ponadto wywodzący się z różnych środowisk oraz mający do czynienia zgoła z różnymi muzycznymi inspiracjami próbują stworzyć  bluesowy band.

Spektakl przepełniony jest bluesowym feelingiem, połączonym ze śląskim duchem. W programie dużo dobrej muzyki i opowieści o największych polskich, a zwłaszcza śląskich asach bluesa, takich jak: Dżem, Tadeusz Nalepa, Krzak, Jan „Kyks” Skrzek, Irek Dudek, Cree czy Nocna Zmiana Bluesa.

reżyseria: Jarosław Czarnecki
scenariusz: Paweł Stefan
scenografia i kostiumy: Magdalena Wiluś

występują:

Paweł Stefan – wokal, puzon
Dominik Koralewski – gitara, harmonijka, wokal
Michał Karbowski– gitara
Radosław Michalik – instrumenty klawiszowe
Janusz Berezowski/Dariusz Ziółek – gitara basowa
Adam Buczek – perkusja

SPEKTAKL MUZYCZNY

prapremiera: 17 czerwca 2018 r.
czas trwania: 80 minut bez przerwy
PARTNER SPEKTAKLU:

projekt logo i plakatu: Janusz Różański
foto. Artur Wacławek- - -
W razie pytań dotyczących rozkładu miejsc na widowni zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Promocji i Obsługi Widzów - tel. 32 346 19 31 do 33
Kasa Teatru będzie otwarta w dni robocze od poniedziałku do piątku od 10.00 do 16.00 oraz w dniu koncertu od 12.00 do 19.00.

UWAGA! 
W przypadku zakupu pojedynczego biletu, prosimy o zakup tych miejsc, które są wskazane na planszy jako pojedyncze.

Podobnie, jeśli wybieracie się Państwo we dwoje, troje lub we czwórkę, prosimy o zakup miejsc wg zaplanowanego rozkładu. Możliwość zajmowania miejsc obok siebie dotyczy członków rodziny i osoby zamieszkujące wspólnie.
Rozkład miejsc wynika z obowiązujących przepisów i jest podyktowany Państwa bezpieczeństwem.
Prosimy o zapoznanie się z zaktualizowanym regulaminem zakupu biletów (załączniki nr 1 i nr 2 dotyczące zasad korzystania z Teatru Rozrywki w czasie trwania epidemii choroby COVID 19).


Prosimy o wcześniejsze zaplanowanie podróży i odbiór biletów przynajmniej na pół godziny przed koncertem. Spóźnieni Widzowie będą zajmować miejsca na balkonach bocznych.
Proponujemy skorzystać z parkingu przy ul. ks. Biskupa Bernarda Bogedaina.


Obsada