fbpx

O TEATRZE Z MARIĄ MEYER

Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Chcesz poznać Evę Perón, Sally Bowles, Fräulein Schneider, Marię Magdalenę, Normę Desmond, Josephine Baker... a może Siostrę Przełożoną w Konwencie sióstr św. Katarzyny? Z okazji Międzynarodowego dnia Teatru zapraszamy na spotkanie z Marią Meyer jedną z najlepszych aktorek musicalowych.

Tuż po niedzielnym spektaklu (27 marca około godziny 20:30) w foyer Dużej Sceny naszego teatru odbędzie się nietuzinkowe wydarzenie. W otoczeniu archiwalnych plakatów autorstwa m.in. Józefa Szajny, Wiesława Rosochy, czy Romana Kalarusa, między wyjątkowymi kostiumami najlepszych polskich kostiumografek spotkamy się z Marią Meyer... która tuż po spektaklu Młody Frankenstein (w którym gra FRAU BLÜCHER) dołączy do Widzów i opowie o swojej pracy na scenie i ukochanych rolach. Jednocześnie nie lada okazją będzie usłyszeć Marię przy akompaniamencie Ewy Zug. Będzie to wieczór, kiedy wspólnie powspominamy najlepsze kreacje jakie powstały w Teatrze Rozrywki.

Spotkanie poprowadzi dyrektor Teatru Rozrywki - Aleksandra Gajewska.Bezpłatną rezerwację na wydarzenie prosimy dokonać w kasie Teatru lub w Biurze Promocji i Obsługi Widzów.

005NEF4901
004NEF4965
003DSF1953
001DSF1699
002DSF1863