fbpx
Drodzy Widzowie,
przygotowaliśmy dodatkowy termin musicalu, na który zapraszamy Państwa 23 czerwca.

W odpowiedzi na apel wicewojewody o odwołaniu imprez rozrywkowych na znak żałoby w związku z tragicznymi wydarzeniami do jakich doszło w kopalniach “Pniówek” i “Zofiówka”, dzisiejszy (28.04) pokaz musicalu “Koty” nie odbędzie się.

Dla całego zespołu i dla naszych Widzów “Koty” to długo wyczekiwany tytuł, w którego przygotowanie zaangażowane były setki osób z całej Polski. Jednak nie możemy przejść obojętnie wobec tragedii, jaka miała miejsce w ostatnich dniach. Mamy świadomość, że odwołanie spektaklu wiąże się ze zmianą Państwa planów. Tym bardziej dziękujemy za zrozumienie aktualnej sytuacji.
Od wczoraj pracowaliśmy nad udostępnieniem dodatkowej daty musicalu, jednak ze względu na ilość zaangażowanych twórców z całej Polski oraz dotychczasowy repertuar ustalenie terminu wymagało czasu.

  • Dziś już możemy zaprosić Państwa na nowy termin musicalu “Koty”, który odbędzie się 23 czerwca.

  • W pierwszej kolejności skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które zakupiły bilety na pokaz musicalu 28 kwietnia z propozycją przeniesienia - to specjalnie przygotowany dla Państwa termin.

  • Po tym czasie termin udostępnimy do ogólnej sprzedaży, o czym oczywiście poinformujemy Państwa w osobnym poście i na stronie teatr-rozrywki.pl


Raz jeszcze dziękujemy za wyrozumiałość.
Dyrekcja i zespół Teatru Rozrywki